Zwroteo - automatyzacja zwrotów i reklamacji

Zwroteo to zaawansowana technologicznie aplikacja, która skupia się na usprawnianiu procesów związanych zarówno z reklamacjami, jak i zwrotami. Dzięki jej wykorzystaniu, zarządzanie tymi kwestiami staje się o wiele bardziej skuteczne i efektywne. Aplikacja ta oferuje szereg funkcji, które znacząco ułatwiają zarówno klientom, jak i pracownikom, cały proces obsługi reklamacji oraz zwrotów.

ZWROTEO

Czytaj dalej navigate_next

Ilość

  Pełna zgodność z PS 8.x

Wszystkie moduły zostały przetestowane z najnowszą wersją PrestaShop 8.x.

  Bezpłatne aktualizacje

Jednorazowy zakup upoważnia do bezterminowych aktualizacji.

  Wystawiamy faktury vat

Dokument upoważnia do uzyskania wsparcia technicznego.

Oprogramowanie do obsługi zwrotów i reklamacji dostarcza liczne funkcje, które mają na celu maksymalne ułatwienie procesu obsługi klienta. Pracownicy mają możliwość reagowania na zgłoszenia w szybki sposób, śledzenia postępu procesu oraz zapewnienia klientom skutecznej obsługi. Współpraca z systemem ERP (Enterprise Resource Planning) umożliwia przetwarzanie dokumentów sprzedaży, co skutkuje minimalizacją błędów i zwiększoną efektywnością.

Aplikacja umożliwia także zbieranie informacji od klientów za pomocą formularzy umieszczanych na stronie internetowej. System powiadomień i statusów wysyłanych za pomocą e-maili informuje klientów o postępie zgłoszeń. Możliwość tworzenia korekt faktur i przesunięć międzymagazynowych bezpośrednio w systemie ERP przyczynia się do skrócenia czasu obsługi.

Decyzja o wdrożeniu systemu obsługi reklamacji przynosi liczne korzyści dla firm. Efektywne zarządzanie zwrotami i reklamacjami, oszczędność czasu oraz lepsze monitorowanie i raportowanie danych to tylko niektóre z nich. 

PrestaShop 1.6.x
Tak
PrestaShop 1.7.x - 8.x
Tak
Responsywność
Tak - Bootstrap
Instalacja
niestandardowa
Temat: - Zwroteo - automatyzacja zwrotów i reklamacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Europasaz., moich danych osobowych w celach związanych z odpowiedzią na pytanie, w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.

*Pola wymagane

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.