Vente szablon odzieżowy PrestaShop Zobacz większe

Vente szablon odzieżowy PrestaShop

VENTE

Nowy produkt

Szablon PrestaShop Vente - to stylowe responsywne rozwiązanie do twrzenia e-sklepów modowych, które jest w pełni dostosowane do wersji Prestashop 1.7. Także ten szablon został wyposażony w zestaw najlepszych modułów premium, a także takie narzędzia jak module Product manager i Security Pack!

Szablon PrestaShop Vente dla sklepów odzieżowych został oparty na najnowszej wersji modułu JX Mega Layout i zawiera 6 wstępnie zaprojektowanych wariantów układu strony domowej, 3 strony produktów pojedynczych i 3 warianty strony szybkiego podglądu, oraz jest w pełni zgodny z RODO

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 103 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 103 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 10,30 zł.


519,00 zł brutto

421,95 zł netto

Vente+szablon+odzie%C5%BCowy+PrestaShop
  • Wystawiamy faktury
  • Pomoc przy instalacji
  • Aktualizacje modułów

Więcej informacji

szablon Vente został zoaptymalizpwany pod kątem prowadzenia promocji - jest on wyposażony w zestaw banerów i pop-upów do prowadzenia kampanii reklamowych z okazji Czarnego Piątka, Bożego narodzenia, Dnia Matki itd.

Aby zapewnić Ci nieograniczone możliwości w zakresie optymalizacji i zarządzania e-sklepem, do zestawu szablonu Vente zostały zawarte wszystkie najnowsze moduły i smart funkcje. Korzystając z nich będziesz mógł lekko uruchomić w pełni responsywną i funkcjonalną stronę, która z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. 

Szablon Vente

Opis

PrestaShop 1.6.x Tak
PrestaShop 1.7.x Tak
Multishop Tak
Język PL, EN
Responsywność Tak - Bootstrap
Instalacja Standardowa

Opinie ()