Vente szablon odzieżowy PrestaShop
  • Vente szablon odzieżowy PrestaShop

Vente szablon odzieżowy PrestaShop

Szablon PrestaShop Vente - to stylowe responsywne rozwiązanie do twrzenia e-sklepów modowych, które jest w pełni dostosowane do wersji Prestashop 1.7. Także ten szablon został wyposażony w zestaw najlepszych modułów premium, a także takie narzędzia jak module Product manager i Security Pack!

Szablon PrestaShop Vente dla sklepów odzieżowych został oparty na najnowszej wersji modułu JX Mega Layout i zawiera 6 wstępnie zaprojektowanych wariantów układu strony domowej, 3 strony produktów pojedynczych i 3 warianty strony szybkiego podglądu, oraz jest w pełni zgodny z RODO

Czytaj dalej navigate_next

519,00 zł

421.95 netto

Ilość

  Pełna zgodność z PS 8.x

Wszystkie moduły zostały przetestowane z najnowszą wersją PrestaShop 8.x.

  Bezpłatne aktualizacje

Jednorazowy zakup upoważnia do bezterminowych aktualizacji.

  Wystawiamy faktury vat

Dokument upoważnia do uzyskania wsparcia technicznego.

szablon Vente został zoaptymalizpwany pod kątem prowadzenia promocji - jest on wyposażony w zestaw banerów i pop-upów do prowadzenia kampanii reklamowych z okazji Czarnego Piątka, Bożego narodzenia, Dnia Matki itd.

Aby zapewnić Ci nieograniczone możliwości w zakresie optymalizacji i zarządzania e-sklepem, do zestawu szablonu Vente zostały zawarte wszystkie najnowsze moduły i smart funkcje. Korzystając z nich będziesz mógł lekko uruchomić w pełni responsywną i funkcjonalną stronę, która z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. 

Szablon Vente

PrestaShop 1.6.x
Tak
PrestaShop 1.7.x - 8.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL, EN
Responsywność
Tak - Bootstrap
Instalacja
Standardowa
Indeks
VENTE
Temat: - Vente szablon odzieżowy PrestaShop

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Europasaz., moich danych osobowych w celach związanych z odpowiedzią na pytanie, w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.

*Pola wymagane

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.