Vente szablon odzieżowy PrestaShop
  • Vente szablon odzieżowy PrestaShop

Vente szablon odzieżowy PrestaShop

Szablon PrestaShop Vente - to stylowe responsywne rozwiązanie do twrzenia e-sklepów modowych, które jest w pełni dostosowane do wersji Prestashop 1.7. Także ten szablon został wyposażony w zestaw najlepszych modułów premium, a także takie narzędzia jak module Product manager i Security Pack!

Szablon PrestaShop Vente dla sklepów odzieżowych został oparty na najnowszej wersji modułu JX Mega Layout i zawiera 6 wstępnie zaprojektowanych wariantów układu strony domowej, 3 strony produktów pojedynczych i 3 warianty strony szybkiego podglądu, oraz jest w pełni zgodny z RODO

Czytaj dalej navigate_next

519,00 zł

421.95 netto

Ilość

szablon Vente został zoaptymalizpwany pod kątem prowadzenia promocji - jest on wyposażony w zestaw banerów i pop-upów do prowadzenia kampanii reklamowych z okazji Czarnego Piątka, Bożego narodzenia, Dnia Matki itd.

Aby zapewnić Ci nieograniczone możliwości w zakresie optymalizacji i zarządzania e-sklepem, do zestawu szablonu Vente zostały zawarte wszystkie najnowsze moduły i smart funkcje. Korzystając z nich będziesz mógł lekko uruchomić w pełni responsywną i funkcjonalną stronę, która z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. 

Szablon Vente

PrestaShop 1.6.x
Tak
PrestaShop 1.7.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL, EN
Responsywność
Tak - Bootstrap
Instalacja
Standardowa
Indeks
VENTE
Temat: - Vente szablon odzieżowy PrestaShop

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis europasaz.pl podanego przeze mnie adresu e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

*Pola wymagane