Zapytaj o produkt pro
  • Zapytaj o produkt pro
  • Zapytaj o produkt pro
  • Zapytaj o produkt pro
  • Zapytaj o produkt pro
  • Zapytaj o produkt pro

Zapytaj o produkt pro

Moduł zapytaj o produkt dla PrestaShop 1.6 i 1.7 - 8.x to nowoczesny formularz ajax na karcie produktu. Posiadający szereg zabezpieczeń przed spamem. Jego szczególną zaleta jest zapisywanie wiadomości do bazy danych sklepu [wiadomość dostępna w zakładce obsługa klienta) oraz pełna kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. Możliwość ustawienia pól wymaganych bez problemu dopasuje się do każdego profilu sklepu. Zaawansowany system kontroli wprowadzonych danych umożliwia korzystanie z modułu bez konieczności używania zabezpieczeń typu CAPTCHA. Dodatkowo umożliwia wysyłanie przez klientów załączników do obsługi sklepu. 

Czytaj dalej navigate_next

79,00 zł

64.23 netto

Ilość

Moduł pozwala na wybór pól wymaganych, nazwiska i telefonu. Kontrola wprowadzanych danych na poziomie javascript nie pozwoli na przesłanie url lub błędnego wypełnienia pola z wiadomością. Odwołania bezpośrednie do pliku posiadają dodatkowe restrykcje co uniemożliwia wysłanie spamu. Wizualne zaznaczenie nieprawidłowych wartości pozwala klientowi na szybką korektę. Obsługa sklepu nie ominie żadnej wiadomości ponieważ oprócz wysyłki maila sama wiadomość zapisywana jest w bazie danych sklepu i dostępna w zakładce "obsługa klienta".

Aktualizacje

04-12-2020 - Zgodność z PrestaShop 1.7.7.0

15-02-2021 - Poprawka wykrywania wersji PrestaShop

27-09-2021 - Szereg poprawek, wprowadzenie funkcjonalności załączników do wiadomości. Pełna zgodność z najnowszą wersją PrestaShop.

06-04-2022 - Dodano dodatkowe zabezpieczenia przed spamem 

27-03-2023 - Poprawka dla wersji PS 8.0 i wyżej. Wersja modułu 2.2

PrestaShop 1.6.x
Tak
PrestaShop 1.7.x - 8.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL, EN
Responsywność
Tak - Bootstrap
Instalacja
Standardowa
Aktualizacje
Tak
Indeks
ZPPRO
Temat: - Zapytaj o produkt pro

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis europasaz.pl podanego przeze mnie adresu e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

*Pola wymagane

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.