Zapytaj o produkt pro

Moduł zapytaj o produkt dla PrestaShop 1.6 i 1.7 - 8.x to nowoczesny formularz ajax na karcie produktu. Posiadający szereg zabezpieczeń przed spamem. Jego szczególną zaleta jest zapisywanie wiadomości do bazy danych sklepu [wiadomość dostępna w zakładce obsługa klienta) oraz pełna kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. Możliwość ustawienia pól wymaganych bez problemu dopasuje się do każdego profilu sklepu. Zaawansowany system kontroli wprowadzonych danych umożliwia korzystanie z modułu bez konieczności używania zabezpieczeń typu CAPTCHA. Dodatkowo umożliwia wysyłanie przez klientów załączników do obsługi sklepu. Własne zaczepienie pozwala również na zamianę domyślnego formularza kontaktowego. 

Czytaj dalej navigate_next

99,00 zł

80.49 netto

Ilość

  Pełna zgodność z PS 8.x

Wszystkie moduły zostały przetestowane z najnowszą wersją PrestaShop 8.x.

  Bezpłatne aktualizacje

Jednorazowy zakup upoważnia do bezterminowych aktualizacji.

  Wystawiamy faktury vat

Dokument upoważnia do uzyskania wsparcia technicznego.

Moduł pozwala na wybór pól wymaganych, nazwiska i telefonu. Kontrola wprowadzanych danych na poziomie javascript nie pozwoli na przesłanie url lub błędnego wypełnienia pola z wiadomością. Odwołania bezpośrednie do pliku posiadają dodatkowe restrykcje co uniemożliwia wysłanie spamu. Wizualne zaznaczenie nieprawidłowych wartości pozwala klientowi na szybką korektę. Obsługa sklepu nie ominie żadnej wiadomości ponieważ oprócz wysyłki maila sama wiadomość zapisywana jest w bazie danych sklepu i dostępna w zakładce "obsługa klienta".

Możliwe zaczepienia:

Tab w karcie produktu.

Stopka produktu

Własne zaczepienie na karcie produktu w formie przycisku 

Zamiana domyslnego formularza kontaktowego na stronie kontakt

Aktualizacje

04-12-2020 - Zgodność z PrestaShop 1.7.7.0

15-02-2021 - Poprawka wykrywania wersji PrestaShop

27-09-2021 - Szereg poprawek, wprowadzenie funkcjonalności załączników do wiadomości. Pełna zgodność z najnowszą wersją PrestaShop.

06-04-2022 - Dodano dodatkowe zabezpieczenia przed spamem 

11-04-2023 - Poprawka dla wersji PS 8.0 i wyżej. Wersja modułu 2.3

27-04-20223 - Wprowadzenie poprawki tłumaczeń, aktualizacja dokumentacji, wprowadzenie opcji definiowania długości wiadomości dla klienta.

PrestaShop 1.6.x
Tak
PrestaShop 1.7.x - 8.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL, EN
Responsywność
Tak - Bootstrap
Instalacja
Standardowa
Aktualizacje
Tak
Indeks
ZPPRO
Temat: - Zapytaj o produkt pro

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Europasaz., moich danych osobowych w celach związanych z odpowiedzią na pytanie, w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.

*Pola wymagane

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.