Aktualizacja stanów magazynowych z pliku

Biblioteka przygotowana przez Naszą firmę pozwala na aktualizację z dowolnego pliku csv, xml lub excel  stanów magazynowych sklepu lub aktualizację między dwoma sklepami PrestaShop. W celu optymalizacji tego procesu przygotowaliśmy własne zapytania do bazy danych. Aktualizacja odbywa się poprzez porównanie produktów w pliku po numerze referencyjnym lub kodzie EAN. Proponowane rozwiązanie nie wymaga wykupienia abonamentu.

Czytaj dalej navigate_next

492,00 zł

400.00 netto

Ilość

Dostarczane rozwiązanie jest idealne w przypadku posiadania stanu magazynowego i możliwości jego eksportu z dowolnej aplikacji do zarządzania sprzedażą np. Subiekt czy Stream Soft. Istnieje możliwość przygotowania biblioteki porównującej dowolną wartość z pliku z tą w bazie danych. Biblioteka obsługuje kombinacje produktów.  Tryb aktualizacji:

- aktualizacja pełna - ustaw wszystkie produkty na 0 i aktualizuj stan

- aktualizacja modyfikowana - ustaw stan magazynowy tylko znalezionych produktów. 

Czas aktualizacji sklepu to kilka sekund w przypadku 30 000 produktów. Bibliotekę można uruchomić w zadaniu cron. Wtedy proces aktualizacji wykona się automatycznie po znalezieniu pliku w podanej lokalizacji. Wprzypadku synchronizacji stanu magazynowego między sklepami dostarczane są dwie biblioteki do generowania xml na sklepie źródłowym i do aktualizacji stanu na sklepie docelowym. Można także korzystać z technologii push - tj przechwycenie danych z url np. z arkuszy Google.

Po zamówieniu usługi prosimy o przesłanie w odpowiedzi na email pliku ze stanami magazynowymi. 

W załącznikach do pobrania znajduje się przykładowy plik excel [xlsx] z stanami magazynowymi. Plik z danymi może wyglądać dowolnie. Podczas procesu integracji dostosujemy bibliotekę do poprawnego działania.

PrestaShop 1.3.x
Nie
PrestaShop 1.4.x
Nie
PrestaShop 1.5.x
Tak
PrestaShop 1.6.x
Tak
PrestaShop 1.7.x - 8.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL, EN
Responsywność
Nie dotyczy
Aktualizacje
Tak
Indeks
EXCL

Pobierz

stany.xlsx

Pobierz (9.04k)
Temat: - Aktualizacja stanów magazynowych z pliku

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis europasaz.pl podanego przeze mnie adresu e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

*Pola wymagane

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.