Aktualizacja stanów magazynowych z pliku

Biblioteka przygotowana przez Naszą firmę pozwala na aktualizację z dowolnego pliku csv, xml lub excel  stanów magazynowych sklepu lub aktualizację między dwoma sklepami PrestaShop. W celu optymalizacji tego procesu przygotowaliśmy własne zapytania do bazy danych. Aktualizacja odbywa się poprzez porównanie produktów w pliku po numerze referencyjnym lub kodzie EAN. Proponowane rozwiązanie nie wymaga wykupienia abonamentu.

Czytaj dalej navigate_next

492,00 zł

400.00 netto

Ilość

  Pełna zgodność z PS 8.x

Wszystkie moduły zostały przetestowane z najnowszą wersją PrestaShop 8.x.

  Bezpłatne aktualizacje

Jednorazowy zakup upoważnia do bezterminowych aktualizacji.

  Wystawiamy faktury vat

Dokument upoważnia do uzyskania wsparcia technicznego.

Dostarczane rozwiązanie jest idealne w przypadku posiadania stanu magazynowego i możliwości jego eksportu z dowolnej aplikacji do zarządzania sprzedażą np. Subiekt czy Stream Soft. Istnieje możliwość przygotowania biblioteki porównującej dowolną wartość z pliku z tą w bazie danych. Biblioteka obsługuje kombinacje produktów.  Tryb aktualizacji:

- aktualizacja pełna - ustaw wszystkie produkty na 0 i aktualizuj stan

- aktualizacja modyfikowana - ustaw stan magazynowy tylko znalezionych produktów. 

Czas aktualizacji sklepu to kilka sekund w przypadku 30 000 produktów. Bibliotekę można uruchomić w zadaniu cron. Wtedy proces aktualizacji wykona się automatycznie po znalezieniu pliku w podanej lokalizacji. Wprzypadku synchronizacji stanu magazynowego między sklepami dostarczane są dwie biblioteki do generowania xml na sklepie źródłowym i do aktualizacji stanu na sklepie docelowym. Można także korzystać z technologii push - tj przechwycenie danych z url np. z arkuszy Google.

Po zamówieniu usługi prosimy o przesłanie w odpowiedzi na email pliku ze stanami magazynowymi. 

W załącznikach do pobrania znajduje się przykładowy plik excel [xlsx] z stanami magazynowymi. Plik z danymi może wyglądać dowolnie. Podczas procesu integracji dostosujemy bibliotekę do poprawnego działania.

PrestaShop 1.3.x
Nie
PrestaShop 1.4.x
Nie
PrestaShop 1.5.x
Tak
PrestaShop 1.6.x
Tak
PrestaShop 1.7.x - 8.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL, EN
Responsywność
Nie dotyczy
Aktualizacje
Tak
Indeks
EXCL

Pobierz

stany.xlsx

Pobierz (9.04k)
Temat: - Aktualizacja stanów magazynowych z pliku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Europasaz., moich danych osobowych w celach związanych z odpowiedzią na pytanie, w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.

*Pola wymagane

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.