Aktualizacja stanów magazynowych z pliku

Biblioteka przygotowana przez Naszą firmę pozwala na aktualizację z dowolnego pliku csv, xml lub excel  stanów magazynowych sklepu lub aktualizację między dwoma sklepami PrestaShop. W celu optymalizacji tego procesu przygotowaliśmy własne zapytania do bazy danych. Aktualizacja odbywa się poprzez porównanie produktów w pliku po numerze referencyjnym lub kodzie EAN. Proponowane rozwiązanie nie wymaga wykupienia abonamentu.

Czytaj dalej navigate_next

492,00 zł

400.00 netto

Ilość

Dostarczane rozwiązanie jest idealne w przypadku posiadania stanu magazynowego i możliwości jego eksportu z dowolnej aplikacji do zarządzania sprzedażą np. Subiekt czy Stream Soft. Istnieje możliwość przygotowania biblioteki porównującej dowolną wartość z pliku z tą w bazie danych. Biblioteka obsługuje kombinacje produktów.  Tryb aktualizacji:

- aktualizacja pełna - ustaw wszystkie produkty na 0 i aktualizuj stan

- aktualizacja modyfikowana - ustaw stan magazynowy tylko znalezionych produktów. 

Czas aktualizacji sklepu to kilka sekund w przypadku 30 000 produktów. Bibliotekę można uruchomić w zadaniu cron. Wtedy proces aktualizacji wykona się automatycznie po znalezieniu pliku w podanej lokalizacji. Wprzypadku synchronizacji stanu magazynowego między sklepami dostarczane są dwie biblioteki do generowania xml na sklepie źródłowym i do aktualizacji stanu na sklepie docelowym. Można także korzystać z technologii push - tj przechwycenie danych z url np. z arkuszy Google.

Po zamówieniu usługi prosimy o przesłanie w odpowiedzi na email pliku ze stanami magazynowymi. 

W załącznikach do pobrania znajduje się przykładowy plik excel [xlsx] z stanami magazynowymi. Plik z danymi może wyglądać dowolnie. Podczas procesu integracji dostosujemy bibliotekę do poprawnego działania.

PrestaShop 1.3.x
Nie
PrestaShop 1.4.x
Nie
PrestaShop 1.5.x
Tak
PrestaShop 1.6.x
Tak
PrestaShop 1.7.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL, EN
Responsywność
Nie dotyczy
Aktualizacje
Tak
Indeks
EXCL

Pobierz

stany.xlsx

Pobierz (9.04k)
Temat: - Aktualizacja stanów magazynowych z pliku

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis europasaz.pl podanego przeze mnie adresu e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

*Pola wymagane

Zobacz także