Aktualizacja stanów magazynowych z pliku Zobacz większe

Aktualizacja stanów magazynowych z pliku

EXCL

Biblioteka przygotowana przez Naszą firmę pozwala na aktualizację z dowolnego pliku csv, xml lub excel  stanów magazynowych sklepu lub aktualizację między dwoma sklepami PrestaShop. W celu optymalizacji tego procesu przygotowaliśmy własne zapytania do bazy danych. Aktualizacja odbywa się poprzez porównanie produktów w pliku po numerze referencyjnym lub kodzie EAN. Proponowane rozwiązanie nie wymaga wykupienia abonamentu.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 59 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 59 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 5,90 zł.


299,00 zł brutto

243,09 zł netto

Aktualizacja+stan%C3%B3w+magazynowych+z+pliku
  • Wystawiamy faktury
  • Pomoc przy instalacji
  • Aktualizacje modułów

Więcej informacji

Dostarczane rozwiązanie jest idealne w przypadku posiadania stanu magazynowego i możliwości jego eksportu z dowolnej aplikacji do zarządzania sprzedażą np. Subiekt czy Stream Soft. Istnieje możliwość przygotowania biblioteki porównującej dowolną wartość z pliku z tą w bazie danych. Biblioteka obsługuje kombinacje produktów.  Tryb aktualizacji:

- aktualizacja pełna - ustaw wszystkie produkty na 0 i aktualizuj stan

- aktualizacja modyfikowana - ustaw stan magazynowy tylko znalezionych produktów. 

Czas aktualizacji sklepu to kilka sekund w przypadku 30 000 produktów. Bibliotekę można uruchomić w zadaniu cron. Wtedy proces aktualizacji wykona się automatycznie po znalezieniu pliku w podanej lokalizacji. Wprzypadku synchronizacji stanu magazynowego między sklepami dostarczane są dwie biblioteki do generowania xml na sklepie źródłowym i do aktualizacji stanu na sklepie docelowym. Można także korzystać z technologii push - tj przechwycenie danych z url np. z arkuszy Google.

Po zamówieniu usługi prosimy o przesłanie w odpowiedzi na email pliku ze stanami magazynowymi. 

W załacznikach do pobrania znajduje się przykładowy plik excel [xlsx] z stanami magazynowymi

Opis

PrestaShop 1.3.x Nie
PrestaShop 1.4.x Nie
PrestaShop 1.5.x Tak
PrestaShop 1.6.x Tak
PrestaShop 1.7.x Tak
Multishop Tak
Język PL, EN
Responsywność Nie dotyczy
Aktualizacje Tak

Opinie ()

Produkty powiązane

Załaczniki