Adscale
  • Adscale

Adscale

Zarządzaj wszystkimi kampaniami reklamowymi z jednego panelu. Jeden moduł dla Google, Facebook czy Instagram. Pełna zgodność z PrestaShop 1.5 - 1.7. Przy pomocy tego modułu w trybie automatycznym uruchamiaj kampanie reklamowe swoich produktów. Instalacja zapewnia synchronizację pikseli, produktów. Metoda nie wymaga zakładania kont na portalach społecznościowych. system przewiduje 14 dni okresu próbnego. 

Czytaj dalej navigate_next

59,99 zł

48.77 netto

Ilość

  Pełna zgodność z PS 8.x

Wszystkie moduły zostały przetestowane z najnowszą wersją PrestaShop 8.x.

  Bezpłatne aktualizacje

Jednorazowy zakup upoważnia do bezterminowych aktualizacji.

  Wystawiamy faktury vat

Dokument upoważnia do uzyskania wsparcia technicznego.

Automatyczne kampanie reklamowe

AdScale wykorzystuje algorytmy, pozwalające w pełni zautomatyzować tworzenie kampanii na wszystkich najpopularniejszych kanałach. Inteligentnie zarządza budżetem, wyłącza nieskuteczne reklamy, weryfikuje konwersje oraz wykonuje szereg dodatkowych działań, mających na celu pozyskanie nowych zamówień.

Optymalizacja 24/7

Algorytmy AdScale ciągle modyfikują, udoskonalają, optymalizują Twoje kampanie. Wykorzystują dane sklepu, aktualny zwrot od Klientów i setki innych zmiennych, aby dobrać idealne rozwiązanie dla Twojej działalności.

Natychmiastowa synchronizacja

Dzięki nieustannej synchronizacji, Twoje reklamy są zawsze trafne i aktualne. Zmieniając ceny, zdjęcia lub opisy produktów, nie musisz się martwić aktualizacją kampanii na wszystkich kanałach. Proces ten odbywa się w pełni automatycznie.

Docieraj do odpowiednich odbiorców

Dostosuj swoją reklamę do odbiorcy we właściwym czasie. Prezentuj odpowiednio dobrane produkty, przy pomocy unikalnego algorytmu AdScale. AdScale analizuje wszystkie informacje o Twoim sklepie i zestawia je z bazą danych milionów aktywnych kampanii, aby odnaleźć odbiorcę, który najpewniej dokona zakupów w Twoim sklepie.

Szybciej rozwijaj swój biznes

Otrzymuj więcej zamówień za każdą złotówkę wydaną na reklamę, dzięki technologii opracowanej przez AdScale, która monitoruje Twoje kampanie 24/7 i ciągle je optymalizuje poprzez alokację budżetu, dostosowywanie stawek, dodawanie lub usuwanie reklam oraz kluczowych fraz, zmianę powiązań reklamowych, poprawę doboru odbiorcy i wiele wiele innych…

PrestaShop 1.3.x
Nie
PrestaShop 1.4.x
Nie
PrestaShop 1.5.x
Tak
PrestaShop 1.6.x
Tak
PrestaShop 1.7.x - 8.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL, EN
Responsywność
Nie dotyczy
Instalacja
Standardowa
Aktualizacje
Tak
Woocommerce
Tak

Pobierz

Adscale

dokumentacja Adscale

Pobierz (289.17k)
Temat: - Adscale

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Europasaz., moich danych osobowych w celach związanych z odpowiedzią na pytanie, w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.

*Pola wymagane

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.