Licznik promocji moduł Prestashop
  • Licznik promocji moduł Prestashop
  • Licznik promocji moduł Prestashop
  • Licznik promocji moduł Prestashop

Licznik promocji moduł PrestaShop

Licznik promocji to moduł wyświetlający dwa liczniki wraz z dowolnie konfigurowalną wiadomością na stronie głównej oraz na stronie produktu. Moduł obsługuje multishop oraz języki pl i en, Zgodny z szablonem responsywnym. Możliwość indywidualnego ostylowania licznika. 

Czytaj dalej navigate_next

119,00 zł

96.75 netto

Ilość

Moduł pozwala na:

wyświetlenie na stronie głównej licznika [timera] odliczającego czas do zakończenia promocji / dowolnego zdarzenia. Dodatkowo bez ingerencji w kod mamy możliwość dołączenia wielojęzycznej wiadomości dla klientów. Idealne rozwiązanie do komunikacji kończących się promocji, zdarzeń powodujący przyśpieszenie decyzji o zakupie klienta.

wyświetlenie na stronie produktu licznika [timera] odliczającego czas do zakończenia promocji na dany produkt. Czas odliczany jest jeśli produkt ma ustawioną cenę specjalną oraz posiada ustawiony koniec promocji. W przeciwnym wypadku licznik nie pokaże się na stronie produktu. Rozwiązanie idealne dla przyspieszenia decyzji zakupowej klienta. 

Aktualizacja 12-2015

- dodano możliwość ustawienia jednego licznika dla wszystkich produktów. W tej opcji data pobierana jest z ustawień modułu. Liczniki specyficzne dla produktów [promocji] zostają nadpisane

Aktualizacja 13-06-2019

- Pełna zgodność z PrestaShop 1.7.x

- Optymalizacja i kodu wtyczki 

PrestaShop 1.3.x
Nie
PrestaShop 1.4.x
Nie
PrestaShop 1.5.x
Nie
PrestaShop 1.6.x
Tak
PrestaShop 1.7.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL, EN
Responsywność
Tak - Bootstrap
Instalacja
Standardowa
Aktualizacje
Tak
Indeks
LCDT
Temat: - Licznik promocji moduł PrestaShop

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis europasaz.pl podanego przeze mnie adresu e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

*Pola wymagane