• Wyprzedaż!
Pliki regulaminu moduł prestashop
  • Pliki regulaminu moduł prestashop
  • Pliki regulaminu moduł prestashop

Pliki regulaminu moduł PrestaShop

Moduł zgodny z Prestashop 1.5.x i 1.6.1.2 

Pozwala na dodanie dowolnych stron CMS oraz załączników do maila z potwierdzeniem zamówienia co jest wymagane przez nowe regulacje prawne od 25 grudnia 2015.

Czytaj dalej navigate_next

48,00 zł

39.02 netto

Ilość

Podstawa prawna:

Warto wskazać, co Ustawa rozumie jako trwały nośnik, zatem zgodnie z definicją legalną zawartą w Ustawie- art. 2. ust.4.: „trwały nośnik” – to materiał lub narzędzie umożliwiające konsumentowi lub przedsiębiorcy przechowywanie informacji kierowanych osobiście do niego, w sposób umożliwiający dostęp do informacji w przyszłości przez czas odpowiedni do celów, jakim te informacje służą, i które pozwalają na odtworzenie przechowywanych informacji w niezmienionej postaci. Z preambuły dyrektywy EU, która stanowiła kanwę do przygotowania Ustawy, wynika, że trwałym nośnikiem jest w szczególności papier, pamięć USB, płyty CD-ROM, DVD, karty pamięci lub twarde dyski komputerów, ale także poczta elektronicznaDla przedsiębiorców prowadzących sklepy internetowe oznacza to, że możliwe jest wypełnienie obowiązku przekazania konsumentowi potwierdzenia zawarcia umowy na odległość poprzez wysłanie go na adres mailowy konsumenta podany przy zamówieniu np. łącznie z informacją, jaką otrzymuje kupujący po dokonaniu zamówienia.

Wątek na forum prestashopforum

Aktualizacja 24-09-2015

- poprawa kodowania pdf 

- poprawa trybu multistore 

PrestaShop 1.3.x
Nie
PrestaShop 1.4.x
Nie
PrestaShop 1.5.x
Tak
PrestaShop 1.6.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL
Responsywność
Nie dotyczy
Instalacja
Standardowa
Aktualizacje
Tak
Indeks
REG
Temat: - Pliki regulaminu moduł PrestaShop

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis europasaz.pl podanego przeze mnie adresu e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

*Pola wymagane

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.