Płatność przy odbiorze dodatkowy koszt PS 1.6.x

Moduł "Płatność przy odbiorze dodatkowy koszt" pozwala na dodanie do płatności przy odbiorze dodatkowego kosztu obsługi tego typu zamówień w formie kwoty lub % od wartości zamówienia. Moduł posiada funkcję przyporządkowania płatności do konkretnego kuriera. Dodatkową opcją jest zniesienie opłaty powyżej określonej kwoty zamówienia.

Czytaj dalej navigate_next

59,99 zł

48.77 netto

Ilość

Dodatkowa opłata przy odbiorze to często spotykana opcja w sklepach internetowych. Moduł pozwala na redukcję ilości kurierów [kurier z pobraniem, kurier bez pobrania]. Opcja płatności przy odbiorze może być również dostępna dla zamówień tylko o określonej wartości. Opłata może zostać zniesiona przy wartości powyżej określonej kwoty. Dodatkowa opłata za zamówienie wliczana jest do wartości zamówienia i wysyłana w mailu z potwierdzeniem zamówienia jako kwota do zapłaty "Razem".

Aktualizacja:

- 2017-01-16 - doano nowa możliwośc konfiguracji modułu. Do określonej kwoty np. 300 zł naliczana jest stała kwota. Powyżej tej kwoty możemy ustawić procent od wartości zamówienia i dodatkową opłatę np. 2% + 10zł 

- 2017-04-21 - poprawiono zapamiętywanie pola dla drugiej opcji. Wprowadzono możliwość zaznaczenia kuriera, dla którego opłata nigdy nie jest naliczana.

- 2018-09-27 - nowa wersja uwzględniająca zakresy dla naliczania kwotowego i procentowego.

PrestaShop 1.3.x
Nie
PrestaShop 1.4.x
Nie
PrestaShop 1.5.x
Nie
PrestaShop 1.6.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL, EN
Responsywność
Tak - Bootstrap
Instalacja
Standardowa
Aktualizacje
Tak
Indeks
COD16
Temat: - Płatność przy odbiorze dodatkowy koszt PS 1.6.x

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis europasaz.pl podanego przeze mnie adresu e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

*Pola wymagane

Zobacz także