Licznik promocji moduł Prestashop

LCDT

Licznik promocji to moduł wyświetlający dwa liczniki wraz z dowolnie konfigurowalną wiadomością na stronie głównej oraz na stronie produktu. Moduł obsługuje multishop oraz języki pl i en, Zgodny z szablonem responsywnym. Możliwość indywidualnego ostylowania licznika. 

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Promocja kończy się za:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Skorzystaj teraz!

83,30 zł brutto

67,72 zł netto

-30%

119,00 zł brutto

Licznik+promocji+modu%C5%82+Prestashop
  • Wystawiamy faktury
  • Pomoc przy instalacji
  • Aktualizacje modułów

Opis

PrestaShop 1.3.x Nie
PrestaShop 1.4.x Nie
PrestaShop 1.5.x Nie
PrestaShop 1.6.x Tak
Multishop Tak
Język PL, EN
Responsywność Tak - Bootstrap
Instalacja Standardowa
Aktualizacje Tak

Więcej informacji

Moduł pozwala na:

wyświetlenie na stronie głównej licznika [timera] odliczającego czas do zakończenia promocji / dowolnego zdarzenia. Dodatkowo bez ingerencji w kod mamy możliwość dołączenia wielojęzycznej wiadomości dla klientów. Idealne rozwiązanie do komunikacji kończących się promocji, zdarzeń powodujący przyśpieszenie decyzji o zakupie klienta.

wyświetlenie na stronie produktu licznika [timera] odliczającego czas do zakończenia promocji na dany produkt. Czas odliczany jest jeśli produkt ma ustawioną cenę specjalną oraz posiada ustawiony koniec promocji. W przeciwnym wypadku licznik nie pokaże się na stronie produktu. Rozwiązanie idealne dla przyspieszenia decyzji zakupowej klienta. 

Aktualizacja 12-2015

- dodano możliwość ustawienia jednego licznika dla wszystkich produktów. W tej opcji data pobierana jest z ustawień modułu. Liczniki specyficzne dla produktów [promocji] zostają nadpisane

Opinie ()