Licznik promocji moduł PrestaShop

LCDT

Licznik promocji to moduł wyświetlający dwa liczniki wraz z dowolnie konfigurowalną wiadomością na stronie głównej oraz na stronie produktu. Moduł obsługuje multishop oraz języki pl i en, Zgodny z szablonem responsywnym. Możliwość indywidualnego ostylowania licznika. 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,30 zł.


119,00 zł brutto

96,75 zł netto

Licznik+promocji+modu%C5%82+PrestaShop
  • Wystawiamy faktury
  • Pomoc przy instalacji
  • Aktualizacje modułów

Więcej informacji

Moduł pozwala na:

wyświetlenie na stronie głównej licznika [timera] odliczającego czas do zakończenia promocji / dowolnego zdarzenia. Dodatkowo bez ingerencji w kod mamy możliwość dołączenia wielojęzycznej wiadomości dla klientów. Idealne rozwiązanie do komunikacji kończących się promocji, zdarzeń powodujący przyśpieszenie decyzji o zakupie klienta.

wyświetlenie na stronie produktu licznika [timera] odliczającego czas do zakończenia promocji na dany produkt. Czas odliczany jest jeśli produkt ma ustawioną cenę specjalną oraz posiada ustawiony koniec promocji. W przeciwnym wypadku licznik nie pokaże się na stronie produktu. Rozwiązanie idealne dla przyspieszenia decyzji zakupowej klienta. 

Aktualizacja 12-2015

- dodano możliwość ustawienia jednego licznika dla wszystkich produktów. W tej opcji data pobierana jest z ustawień modułu. Liczniki specyficzne dla produktów [promocji] zostają nadpisane

Aktualizacja 13-06-2019

- Pełna zgodność z PrestaShop 1.7.x

- Optymalizacja i kodu wtyczki 

Opis

PrestaShop 1.3.x Nie
PrestaShop 1.4.x Nie
PrestaShop 1.5.x Nie
PrestaShop 1.6.x Tak
PrestaShop 1.7.x Tak
Multishop Tak
Język PL, EN
Responsywność Tak - Bootstrap
Instalacja Standardowa
Aktualizacje Tak

Opinie ()

Zadaj pytanie

Temat:Licznik promocji moduł PrestaShop

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis podanych przeze mnie danych, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

*Pola wymagane

Inni kupili z tym produktem również: