Ceneo xml generator Prestashop
 • Ceneo xml generator Prestashop
 • Ceneo xml generator Prestashop
 • Ceneo xml generator Prestashop

Ceneo xml moduł Prestashop

Moduł generujący plik xml dla Ceneo. Przetestowany i zgodny z prestashop v. 1.5.x PS 1.6x PS 1.7.x. -8.x

Najważniejsze cechy:

mapowanie kategorii sklepu, szybki mechanizm generowania pliku, filtry po kategorii, filtr po producencie produktu, limit wstawianych produktów, obsługa wielu wersji językowych, współpraca z multishop, wymuszenie stanu magazynowego [w przypadku gdy magazyn w sklepie jest wyłaczony wszystkie produkty mają stan = 1]

Pełna zgodność z trybem multishop [współdzielenie ilości dostępnych do sprzedaży]. Plik generowany w CRON. Zawsze dostępny na serwerze dla Ceneo.

Czytaj dalej navigate_next

79,00 zł

64.23 netto

Ilość

  Pełna zgodność z PS 8.x

Wszystkie moduły zostały przetestowane z najnowszą wersją PrestaShop 8.x.

  Bezpłatne aktualizacje

Jednorazowy zakup upoważnia do bezterminowych aktualizacji.

  Wystawiamy faktury vat

Dokument upoważnia do uzyskania wsparcia technicznego.

Moduł umożliwia między innymi:

 1. zmapowane kategorii Ceneo = sklep
 2. pobranie xmla z kategoriami Ceneo
 3. wyszukanie kategorii Ceneo
 4. podanie nazwy grupy asortymentowej - Informacja z jakiej branży pochodzą oferty. Możliwe do wyboru: books, tires, perfumes, music, games, movies, medicines, rims, grocery, clothes oraz other (pozostałe nie wymienione branże).
 5. dostępność produktu - Dostępne opcje [1, 3, 7, 14, 99] gdzie: 1 – dostępny, sklep wyśle produkt w ciągu 24 godzin, 3 – sklep wyśle produkt do 3 dni, 7 – sklep wyśle produkt w ciągu tygodnia, 14 – produkt zostanie wysłany nie wcześniej niż za tydzień, 99 – brak informacji o dostępności – status „sprawdź w sklepie”.
  Podane wartości muszą być zgodnie ze stanem faktycznym, znacznik nie może pozostawać pusty czy też posiadać wartość „0”
 6. Waga - Waga oferty w kilogramach, separator kropka, nie może być podana wartość „0” bądź puste pole . Opcjonalnie (podanie wag produktów z czasem będzie wymagane)
 7. Koszyk Ceneo - dotyczy sklepów aktywnych w usłudze „Kup na Ceneo”. Czy oferta ma być dostępna w Kup na Ceneo. Dostępne opcje [1, 0] gdzie; 1 – tak, oferta dostępna w Kup na Ceneo, 0 – nie, oferta niedostępna w Kup na Ceneo
 8. Magazyn - w przypadku wyłaczonych magazynów wymusza stan magazynowy produktów = 1.
 9. Kategorie - Informacja o pełnej ścieżce kategorii. Maksymalna ilość znaków 255. Wymagane (Zalecane jest zmapowanie kategorii sklepowych do kategorii Ceneo. UWAGA Księgarnie - Dodatkowo dla Kategorii Książki należy wprowadzić wyraźny podział na Ebooki (Eksiążki), jeśli występują w asortymencie.
 10. Zdjęcia produktów - główne oraz dowolna ilość dodatkowych.
 11. Atrybuty - Informacja o atrybutach. Dany produkt może posiadać maksymalnie 10 atrybutów. Atrybuty różnią się w zależności od branży z jakiej oferta pochodzi. Minimum zalecane dla grupy other: Producent, kod producenta, ean. Uwaga: moduł obsługuje cechy produktów, które są dodawane jako atrybuty produktu dla Ceneo 
 12. Wykluczenie produktów według wskazanych kategorii. Podaj wartości po przecinku, aby w xml nie pojawiły się produkty z wybranych kategorii.
 13. Wybranie produktów po domyślnej kategorii.
 14. Wybranie produktów po producencie.

Moduł usuwa z tytułu i opisów niedozwolone w xml znaki. Mozna uzyć zadań crona, aby oferta sklepu pokrywała się z ofertą prezentowaną w Ceneo. Moduł obsługuje wiele języków oraz może pracować w trybie multishop. Aktualizacja dostępna bezpłatnie limit pobrań 5. Moduł został przetestowany do 50 000 produktów generowanych jednorazowo na współdzielonym serwerze. Moduł zgodny ze specyfikacją opublikowaną w lutym 2015r przez Ceneo.

Aktualizacja: 

- wersja 1.3 uporządkowano znacznik img w kontenerze xml imgs. Przestawiono znacznik main img zgodnie z sugestią Ceneo

- wersja 1.2 - poprawiono generowanie zdjęć w xml

- wersja 1.6 - dodano zabezpieczenie pobierania nazw cech do xml 

- wersja 1.8 - obsługa PS v. 1.7.x

- wersja 1.9 - aktualizacja pobierania plików, limit opisów

- wersja 2.0 - aktualizacja pola dostępność. 

PrestaShop 1.3.x
Nie
PrestaShop 1.4.x
Nie
PrestaShop 1.5.x
Tak
PrestaShop 1.6.x
Tak
PrestaShop 1.7.x - 8.x
Tak
Multishop
Tak
Język
PL
Responsywność
Nie dotyczy
Instalacja
Standardowa
Aktualizacje
Tak
Indeks
CXML
Temat: - Ceneo xml moduł Prestashop

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Europasaz., moich danych osobowych w celach związanych z odpowiedzią na pytanie, w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.

*Pola wymagane

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.