Wyprzedaż! Pliki regulaminu moduł prestashop Zobacz większe

Pliki regulaminu moduł Prestashop

REG

Moduł zgodny z Prestashop 1.5.x i 1.6.1.2 

Pozwala na dodanie dowolnych stron CMS oraz załączników do maila z potwierdzeniem zamówienia co jest wymagane przez nowe regulacje prawne od 25 grudnia 2015.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


48,00 zł brutto

39,02 zł netto

Pliki+regulaminu+modu%C5%82+Prestashop
  • Wystawiamy faktury
  • Pomoc przy instalacji
  • Aktualizacje modułów

Więcej informacji

Podstawa prawna:

Warto wskazać, co Ustawa rozumie jako trwały nośnik, zatem zgodnie z definicją legalną zawartą w Ustawie- art. 2. ust.4.: „trwały nośnik” – to materiał lub narzędzie umożliwiające konsumentowi lub przedsiębiorcy przechowywanie informacji kierowanych osobiście do niego, w sposób umożliwiający dostęp do informacji w przyszłości przez czas odpowiedni do celów, jakim te informacje służą, i które pozwalają na odtworzenie przechowywanych informacji w niezmienionej postaci. Z preambuły dyrektywy EU, która stanowiła kanwę do przygotowania Ustawy, wynika, że trwałym nośnikiem jest w szczególności papier, pamięć USB, płyty CD-ROM, DVD, karty pamięci lub twarde dyski komputerów, ale także poczta elektronicznaDla przedsiębiorców prowadzących sklepy internetowe oznacza to, że możliwe jest wypełnienie obowiązku przekazania konsumentowi potwierdzenia zawarcia umowy na odległość poprzez wysłanie go na adres mailowy konsumenta podany przy zamówieniu np. łącznie z informacją, jaką otrzymuje kupujący po dokonaniu zamówienia.

Wątek na forum prestashopforum

Aktualizacja 24-09-2015

- poprawa kodowania pdf 

- poprawa trybu multistore 

Opis

PrestaShop 1.3.x Nie
PrestaShop 1.4.x Nie
PrestaShop 1.5.x Tak
PrestaShop 1.6.x Tak
Multishop Tak
Język PL
Responsywność Nie dotyczy
Instalacja Standardowa
Aktualizacje Tak

Opinie ()

Zadaj pytanie

Temat:Pliki regulaminu moduł Prestashop

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis podanych przeze mnie danych, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

*Pola wymagane

Produkty powiązane

Inni kupili z tym produktem również: