Płatność przy odbiorze dodatkowy koszt PS 1.6.x

COD16

Moduł "Płatność przy odbiorze dodatkowy koszt" pozwala na dodanie do płatności przy odbiorze dodatkowego kosztu obsługi tego typu zamówień w formie kwoty lub % od wartości zamówienia. Moduł posiada funkcję przyporządkowania płatności do konkretnego kuriera. Dodatkową opcją jest zniesienie opłaty powyżej określonej kwoty zamówienia.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,10 zł.


59,99 zł brutto

48,77 zł netto

P%C5%82atno%C5%9B%C4%87+przy+odbiorze+dodatkowy+koszt+PS+1.6.x
  • Wystawiamy faktury
  • Pomoc przy instalacji
  • Aktualizacje modułów

Więcej informacji

Dodatkowa opłata przy odbiorze to często spotykana opcja w sklepach internetowych. Moduł pozwala na redukcję ilości kurierów [kurier z pobraniem, kurier bez pobrania]. Opcja płatności przy odbiorze może być również dostępna dla zamówień tylko o określonej wartości. Opłata może zostać zniesiona przy wartości powyżej określonej kwoty. Dodatkowa opłata za zamówienie wliczana jest do wartości zamówienia i wysyłana w mailu z potwierdzeniem zamówienia jako kwota do zapłaty "Razem".

Aktualizacja:

- 2017-01-16 - doano nowa możliwośc konfiguracji modułu. Do określonej kwoty np. 300 zł naliczana jest stała kwota. Powyżej tej kwoty możemy ustawić procent od wartości zamówienia i dodatkową opłatę np. 2% + 10zł 

- 2017-04-21 - poprawiono zapamiętywanie pola dla drugiej opcji. Wprowadzono możliwość zaznaczenia kuriera, dla którego opłata nigdy nie jest naliczana.

- 2018-09-27 - nowa wersja uwzględniająca zakresy dla naliczania kwotowego i procentowego.

    

Opis

PrestaShop 1.3.x Nie
PrestaShop 1.4.x Nie
PrestaShop 1.5.x Nie
PrestaShop 1.6.x Tak
Multishop Tak
Język PL, EN
Responsywność Tak - Bootstrap
Instalacja Standardowa
Aktualizacje Tak

Opinie ()

Zadaj pytanie

Temat:Płatność przy odbiorze dodatkowy koszt PS 1.6.x

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis podanych przeze mnie danych, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

*Pola wymagane

Produkty powiązane

Inni kupili z tym produktem również: