Data wysyłki wiadomość moduł PrestaShop

DELMES

Moduł pozwala na wyświetlenie w zależności od daty i czasu wiadomości dotyczącej realizacji zamówienia np. "wysyłka jeszcze dzisiaj" lub "złóż zamówienie do 16:00 produkt otrzymasz jutro".  Wiadomość o wysyłce – realizacji zamówienia jest świetnym sposobem na przyśpieszenie decyzji zakupowej Klienta.  Sposób instalacji modułu standardowy. Poprzez opcję „dodaj nowy moduł” na zapleczu sklepu w zakładce moduły. Funkcjonalność modułu została zaimplementowana na buu.pl . Moduł jest zgodny z PS 1.5 - 1.7x, trybem multishop i wieloma językami.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,30 zł.


69,00 zł brutto

56,10 zł netto

Data+wysy%C5%82ki+wiadomo%C5%9B%C4%87+modu%C5%82+PrestaShop
  • Wystawiamy faktury
  • Pomoc przy instalacji
  • Aktualizacje modułów

Więcej informacji

Moduł posiada następujące opcje:

  •          Korekta czasu serwera – pozwala na wyświetlenie prawidłowej wiadomości bez konieczności ingerencji w ustawienia serwera, na którym jest zainstalowany sklep.
  •          Tryb wakacji – w przypadku zaplanowania przerwy w realizacji zamówień (np. święta)
  •          Wiadomości – moduł posiada dwie predefiniowane wiadomości dla każdego dnia. Są one wyświetlane w zależności od dnia tygodnia i godziny minuty odświeżenia strony produktu.
  •          Zaczepienia – domyślnie moduł zaczepiony jest do „displayProductButtons”. Jednakże można go przemieszczać do wszystkich zaczepień na karcie produktu w zakładce moduły, pozycje.

Moduł pozwala zarówno na dodanie dni, godzin i minut jak i odjęcie ich od czasu serwera. Każda opcja po jej uruchomieniu trybu korekty jest ignorowana po wstawieniu „0”. Dodanie dnia – wstaw dowolną cyfrę np. „1” w polu Korekta dnia. Odjęcie dnia – wstaw cyfrę ujemną np. „-1”. Moduł sprawdza korektę w następującej kolejności. Dzień, godzina, minuta.

Tryb wakacji pozwala na wyświetlenie wiadomości o przerwie w realizacji zamówień. Pozostałe wiadomości nie są wyświetlane. Ten tryb wymaga ustawienia zakresu dat. 

Wiadomości są predefiniowane dla każdego dnia. W zakresie dnia mamy możliwość dodania wiadomości dla wysyłki oraz wiadomości dla wysyłki w dniu następnym. Wygląd wiadomości jest praktycznie dowolny. W przypadku korzystania z bibliotek Bootstrap możemy użyć alertów.

Domyślnie moduł zaczepiony jest do „displayProductButtons”. Pozostałe zaczepienia:

  •          hookDisplayFooterProduct
  •          hookDisplayLeftColumnProduct
  •          hookDisplayRightColumnProduct

Zmiany zaczepień dokonujemy w zakładce moduły, pozycje zaplecza sklepu. 

   

Aktualizacje:

16,03,2017 - poprawka wyświetlania wiadomości dla wersji opartych na PrestaShop 1.7.x

19,07,2017 - poprawka wyliczania cen w specyficznych ustawieniach bazy danych 

06,09,2017 - poprawka obliczania daty dla dnia

23,08,2019 - poprawka pola godzina / minuta dla wersji 1.7

Opis

PrestaShop 1.5.x Tak
PrestaShop 1.6.x Tak
PrestaShop 1.7.x Tak
Multishop Tak
Język PL, EN
Responsywność Tak - Bootstrap
Instalacja Standardowa
Aktualizacje Tak

Opinie ()

Produkty powiązane

Inni kupili z tym produktem również: