Bezpieczne płatności

Nasza Firma korzysta z usług serwisu Paypal umożliwiającego dokonywanie płatności online zarówno poprzez konto PayPal jak i kartą kredytową. Wszystkie zakupy realizowane w ten sposób są ubezpieczone do wartości 10 000zł. Jesteśmy także partnerem Firmy Tpay. Zaletą płatności poprzez system paypal i tpay.com jest natychmiastowy proces księgowania płatności. Oznacza to, że zamówione przez Państwa moduły są gotowe do pobrania z Naszego sklepu natychmiast po dokonaniu płatności. Umożliwiamy także przelew bezpośredni na konto bankowe w ING. Wszystkie dane do przelewu widoczne są po zatwierdzeniu zamówienia oraz w mailu wysyłanym na adres podany w formularzu logowania / rejestracji.

 

   

Wystawiamy Faktury Vat

Na wszystkie zakupione moduły wystawiamy faktury vat. Dokument jest podstawą do otrzymania bezpłatnego wsparcia technicznego dotyczącego zakupionego modułu. Jest także dowodem na legalność oprogramowania w Państwa firmie.

Specjalne zniżki dla agencji interaktywnych 

Zapytaj o rabaty partnerskie dla agencji interaktywnych i reklamowych.  Napisz do Nas.

Specjalne stawki dla bramek płatności 

Jako partner "Tpay" i "FirstData" mamy wynegocjowane specjalne stawki za płatności poprzez bramki internetowe dla Naszych klientów. Zapytaj o indywidualną ofertę

europasaz.pl

Europasaż

65-119 Zielona Góra

F. Rzeźniczaka 33A/8

NIP: 9291524964

Tel: 73 11 66 400

 biuro@europasaz.pl